★ 10% הנחה על כל האתר בקוד קופון - SHELBY10 ★

משלוח חינם בקניה מעל 400 ש״ח

שילוט לעסקים

 

כל מה שצריך וחשוב לדעת על שילוט דקורטיבי לעסקים בעמוד שלפניכם

פתרונות שילוט נחוצים לכל בית עסק והם כוללים מגוון רחב של אמצעי שילוט המיועדים גם למטרות שילוט חוץ וגם למטרות שילוט פנים. בשנים האחרונות, יותר ויותר, בתי עסק, חברות וארגונים, בוחרים לעשות שימוש במערכות שילוט דקורטיביות המיוצרות בהתאמה אישית מלאה לכל חברה, ארגון או בית עסק.

מערכות שילוט לבתי עסק ומשרדים - מה חשוב לדעת?

כאשר מדברים על שילוט לעסקים ומשרדים, מדברים למעשה על סוגים שונים של מערכות שילוט הניתנות להתקנה גם בחלל הפנימי של בית העסק וגם בחלל החיצוני. מערכות אלו מיוצרות בשיטות ייצור שונות ומחומרי גלם שונים והן ניתנות להתאמה מלאה לצרכי השילוט של בית העסק או המשרד. מערכות שילוט דקורטיביות הזוכות לפופולאריות רבה בשנים האחרונות, הן מערכות שילוט בהן הושם דגש על הסגנון העיצובי של השלט מתוך מחשבה מעמיקה על צרכי המיתוג והשילוט כאחד של בית העסק, החברה או הארגון.

שלטים מעוצבים - כל היתרונות

עיצוב שלטים לעסקים ומשרדים הוא תהליך עבודה מקצועי המוצע לכם על ידי יצרני מערכות שילוט מובילים בתחומם ועל ידי אמנים מובילים המתמחים בעבודות אומנות קיר. ייצור שלטי פנים וחוץ מעוצבים לעסקים ומשרדים, יאפשר גם לכם ליהנות ממספר יתרונות מרכזיים כגון:

  • אמצעי שילוט בעל ערך תדמיתי ומיתוגי לבית העסק/משרד
  • פתרונות שילוט פנים לעסקים ופתרונות שילוט חוץ לעסקים בהתאמה אישית
  • מערכת שילוט מעוצבת בסגנון ייחודי ובהתאמה לאופי בית העסק/משרד
  • מערכת שילוט המיוצרות מחומרי גלם איכותיים ובעלי עמידות גבוהה לאורך שנים

ויתרונות נוספים ההופכים את מערכות השילוט הדקורטיביות למערכות שילוט אופטימאליות לכל סוגי העסקים/משרדים.

מערכות שילוט דקורטיביות - ממה הן מיוצרות?

מערכות שילוט דקורטיביות לעסקים ומשרדים יכולות להיות מיוצרות ממגוון רחב של חומרי גלם כגון: אלומיניום, PVC, מתכת, נירוסטה, פלדה וחומרי גלם נוספים. לצורך ייצור של מערכות השילוט הדקורטיביות, נעשה שימוש בטכנולוגיות ייצור מתקדמות מסוגן הכוללות בין היתר: חיתוך לייזר ו/או חיתוך בסיב אופטי, ייצור אותיות בתלת מימד, הדפסה על PVC ועוד.

בכל תהליך ייצור של מערכות שילוט דקורטיביות, תוכלו ליהנות גם משירותי ייעוץ והכוונה בכל הנוגע לסגנון העיצובי של אמצעי השילוט וגם משירותי ייצור והתקנה.

Shelby מציגה: שילוט דקורטיבי לעסקים בהתאמה אישית

Shelby הוא מיזם אינטרנטי המאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של יצירות מתכת אשר יוצרו על ידי אמנים ישראלים מובילים בתחום אומנות קיר. במסגרת המיזם, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של תהליכי תכנון, עיצוב, ייצור והתקנה של מערכות שילוט מעוצבות בהתאמה אישית בשילוב מגוון רחב של חומרי גלם וצבעים. למידע נוסף על תהליכי הייצור של מערכות שילוט דקורטיביות לעסקים ומשרדים על ידי האמנים המובילים בישראל בתחום אומנות קיר צרו אתנו קשר ואנחנו נדאג לשאר.

052-3388988